TERAPEUTIT JA VALMENTAJAT:

 

 

 

Niina Karttunen musiikkiterapeutti, neuropsykiatrinen valmentaja niina.karttunen@tahos.fi 
+358456461533

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristiina Eemola musiikkiterapeutti, musiikkipedagogi

kristiina.eemola@tahos.fi    

+358503122216

 

 

 

 

Tuija Kinnunen neuropsykiatrinen valmentaja, kuvataideterapeutti, työnohjaaja

tuija.kinnunen@tahos.fi 

+3580452041107

 

 

 

 

 

Jaana Koponen eläinavusteinen neuropsykiatrinen valmentaja

jaana.koponen@tahos.fi  

+358452041107

 

 

Silja Jokinen, fysioterapeutti  

+358504442291

silja.jokinen@tahos.fi

 

 

 

 

 

 

 

 

Sara Suvinen 

hallituksen puheenjohtaja

sara.suvinen@tahos.fi 

+358405576204